ÖVRIGT / Leksaker / Leksaker 15889279
nr 1588 9279
Leksaker
2 delar, 1940-tal, ledade, trä. Höjd: 13-31 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 december 2023
kl 19:03:46
300 kr
350 kr